СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛІВ Городня ділянка має форму прямокутника, одна сторона якого

на 40 м більша від іншої. Ділянку потрібно обнести огорожею. Визнач ширину огорожі, якщо відомо, що площа ділянки дорівнює 1200м2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стеценко Вікторія.

Объяснение:

Довжина = х + 40

Ширина = х

Площа = х(х + 40) = 1200

 {x}^{2}  + 40x  - 1200 = 0 \\ x1 =  - 60 \: x2 = 20

-60 нам не подходит, так как длина не может быть отрицательной.

Отже, ширина огорожі = ширині ділянки = 20 м

Відповідь: 20 м