Знайдіть суму нескінченої геометричної прогресії (an), якщо a1=3,a2=0,3


Ответы на вопрос

Отвечает Андрияшкина Алёна.

a_{1}=3\\\\a_{2}=0,3\\\\a_{2}=a_{1}*q\\\\q=\frac{a_{2}}{a_{1}}=\frac{0,3}{3}=0,1\\\\S=\frac{a_{1}} {1-q}=\frac{3}{1-0,1}=\frac{3}{0,9}=\frac{10}{3}=3\frac{1}{3}