42 БАЛЛА!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Роз'яжіть рівняння x^2 + x/2 = 8x - 7/3 - 3x^2 - 8/6 У

відповідь запишіть добуток коренів.

Ответы на вопрос

Отвечает Сагидулдинова Нурай.

Ответ:

1

Объяснение:

(x²+x)/2 = (8x-7)/3- (3x²-8)/6

3(x²+x)=2(8x-7)-(3x²-8)

3x²+3x=16x-14-3x²+8

6x²-13x+6=0

D= 169-144= 25

x1= (13+5)/12= 18/12= 3/2

x2= (13-5)/12= 8/12= 2/3

3/2*2/3= 1