Розв'яжіть рівняння 5-2(х-1)=4-х лінійні рівняння з однією


Ответы на вопрос

Отвечает Радионов Станислав.

Ответ:

3

Объяснение:

5-2(x-1)=4-x

5-2x+2=4-x

5-2x+2-4+x=0

-x+3=0

-x=-3

x=3