Розкладіть на лінійні множники квадратний тричлен 3x²+16x+5​


Ответы на вопрос

Отвечает Сытник Влада.

Ответ:

(3x+1)(x+5)

Объяснение:

Якщо квадратне рівняння ax^2+bx+c = 0 має корені x_{1} та x_{2}, то справедлива наступна формула:

ax^2+bx+c = a(x-x_{1})(x-x_{2})

D = 16^2-4*3*5 = 256-60 = 196 = 14^2

x_{1} = (-16+14)/6 = -1/3

x_{2} = (-16-14)/6 = -5

3x²+16x+5​ = 3(x+1/3)(x+5) = (3x+1)(x+5)

Можна зробити перевірку, розкривши дужки в цьому виразі - отримаємо початкову умову.

Отвечает Кроцюк Дима.

Відповідь:

3х² +16х+5=0

Д= в²-4×а×с

Д= 16²-4*3*5=256-60=196=14²; Д=\sqrt{14}

За теоремою Вієта:

х1=-в+√Д ;  х2=-в-√Д;

       2а               2а

х1= -16+14 =-2  = - 1;

        2×3     6       3

х2 =-16-14 = -30  = - 5

        2×3        6

х1=-1/3: х2=-5.

Наче так, тут дуже не зручно писать, якщо є питання, задавайте