1. Знайти невідомий член геометричної прогресії х; 15; 75;... а)5 б)3 в) 10 г)1720 д)860 2.

Знайти суму 8 перших членів прогресії 1;2;4;8;... А)276 б)225 в)256 г)127 д)286 6. Знайти значенняk, за якого числа 2j+1; 3k i 5k -4 утворюють геометричну прогресію. а)-4;1; б)4; в)-1. г)-1;5; д)-2;8 Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Анжела.

Ответ:

Объяснение:

1) 75/15= 5

15/5=3

б

2) q=2

S8= 1*(256-1)/(2-1)= 255

опечатка в вариантах

6) б