1. Одна із сторін прямокутника на 5см менша за іншу, його площа 84см2. Знайти сторони прямокутника.

2. Рівняння х2+кх+р=0 має корені 2 і 4. Знайти к3. Чому дорівнює сума коренів рівняння х2-7х+12=0.4. Розв’язати рівняння(х-6)(х+6)=-115. Розв’язати рівняння х2+5х-6=0.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Катюшко.

х2-7х+12=0

(х-6)(х+6)=-11

х2+5х-6=0 вродебы так