Визнач суму всіх натуральних чисел, відмінних від 1 , що не перевищують 200 та при діленні на 10

дають залишок 1. Дайте ответ пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 1717

Объяснение:

Последнее такое число аₓ = 191

аₓ = а₁ + d(n-1)

191 = 11 + 10n - 10

10n = 170

n=17

Сума n перших членів = ((а₁+аₓ)*х)/2

S = (202*17)/2= 1717