Знайти суму всіх натуральних чисел, які не більші, ніж 229, і при діленні на 4 дають в остачі 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Коростылёв Иван.

"не больше 229 - значит, меньше или равно)

a₁=1

a₂=1+4=5

a₃=1+4·2=9

...

a₅₇=1+4·56=225

a₅₈=1+4·57=229

1+5+9+...+225+229=(1+229)·58/2=6670