2. Чому дорівнює четвертий член геометричної прогресії, якщо її перший член b1=6, а знаменник q=-2?

А) -48; Б) 48; В) 24; Г) -24.

Ответы на вопрос

Отвечает Сайфуллина Владена.

Ответ:А

Объяснение:

6*(-2)^3=6*(-8)=-48