Розв'яжіть неповні квадратні рівняння: 4x^2-64=0; 2x^2-7x=0


Ответы на вопрос

Отвечает Авраменко Вова.

Відповідь:

у поясненні

Пояснення:

4x^2-64=0

4(x^2-16)=0

4(х-4)(х+4)=0

х= 4    х= -4

2x^2-7x=0

х(2х-7)=0

х=0   х=3,5