Срочно!!! Яка відносна частота події А, якщо в 500 випробуваннях вона здійснила 100 разів?


Ответы на вопрос

Отвечает Прохоренко Артем.

відносна частота=100/500*100%=0,2*100%=20%

Ответ: 20%