Експеримент проведено n разів, подія A настала 15 разів. Знайдіть n, якщо відомо, що відносна

частота події A дорівнює 0,6​

Ответы на вопрос

Отвечает Летун Александр.

Ответ:

n=9

Объяснение:

по формуле P(A)=n/m

мы знаємо P(A)=0,6; и ще знаємо m=15

та підставимо відоме під формулу

P(A)=n/m

0,6=n/15

n=0,6•15

n=9