Знайдіть суму п'яти перших членів геометричної прогресії , у якій перший член дорівнює 3, а

знаменник дорівнює 2.

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Ксения.

Ответ: S₅=93.

Объяснение:

b₁=3        q=2        S₅=?

S₅=3*(2⁵-1)/(2-1)=3*(32-1)/1=3*31=93.