Точка з абсцисою х = -2 належить графіку рівняння 2х + у = 4. Визначте ординату цієї точки. *

Б. - 8.В. 0.А. 8.Г. - 4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жантурин Жансерик.

Ответ:

A.2x+y=4

x= -2

2×(-2)+y=4

-4+y=4

y=8