Складіть зведене квадратне рівняння,кореннями якого є числа -3 і 10​


Ответы на вопрос

Отвечает Минский Илья.

Ответ:

x^2-7x-30=0

Объяснение:

Можна скласти рівняння через теорему Вієта:

x1+x2=-b;

b=-(x1+x2);

b=-(-3+10)=-7;

b=-7.

x1*x2=c

c=-3*10=-30

c=-30

x^2-7x-30=0