Сума двох чисел дорівнює 80,а їх добуток дорівнює 1200 знйти всі числа


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Катя.

Ответ:

Объяснение:

a+b=80

ab=1200

a=80-b

(80-b)b=1200

80b-b²-1200=0

-b²+80b-1200=0

D=b²-4ac= 80² - 4·(-1)·(-1200) = 6400 - 4800 = 1600

x₁ =   -80 - √1600/ 2·(-1)  =   -80 - 40/ -2  =   -120/ -2  = 60

x₂ =   -80 + √1600 /2·(-1)  =   -80 + 40/ -2  =   -40 /-2  = 20

a=60,b=80-60=20

a=20,b=80-20=60