Розвязати систему лінійних ріаннянь методом додавання 5m+2n=-2 3m+2n=2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.

Ответ:

м=0

n=1

Объяснение:

5m+2n=-2

3m+2n=2

2n=2-3m

5m+2-3m=2

2n=2-3m

2m=0

m=0

2n=2

m=0

n=1