двох чисел дорівнює 15, причому 25% першого числа менші від третини другого числа на 1,5. Знайдіть

ці числа. У відповідь запишіть більше з чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Стефанчук Олесь.

Ответ:

3 и 12

Объяснение:

Система из 2-х уравнений

1.5 у - 0.25х =1.5

х+у=15

из второго уравнения выражаем х: х=15-у

и подставляем в первое

1.5 у - 0.25 (15-у)=1.5

1.75у=5.25

у=3

х=15-3=12