Найдіть суму і добуток коренів рівняння х2-18х+17=0, дорівнює 17. Знайди другий коефіцієнт


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Егор.

Ответ:

x2-18x+17=0

D=b2-4ac=324-4*1*17=324-68=256

корень из 256=16

x1=(-b-корень из D)/2a=(18-16)/2=1

x2=-b+корень из D)/2a=(18+16)/2=17