Чому дорівнює сума коренів рівняння х²-7х+10=0А) 7 Б)-7 В) 10 г) -10​


Ответы на вопрос

Отвечает Герман Илона.

Відповідь:

а)7

Пояснення:

х1=2

х2=5

х1+х2=2+5=7