Скласти зведення квадратне рівняння корені якого дорівнюють 1- і 1+


Ответы на вопрос

Отвечает Букреева Яна.

Ответ:

Объяснение:

ax²+bx+c        x1=-1   ,x2 =1

Po formyle Vieta

c=x1*x2=*1=-1

b=x1+x2=-1+1=0

рівняння має вигляд:  x²-1 =o   Ili      (x+1)(x-1)=0