Розвяжіть рівняння (2x+3)(3x-7)=x(6x-3)-17. ДОПОМОЖІТЬ!!! СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кауфман Игорь.

Ответ:

-2

Объяснение:

(2x+3)(3x-7)=x(6x-3)-17\\6x^{2} -14x+9x-21=6x^{2} -3x-17\\6x^{2} -14x+9x-21-6x^{2} +3x+17=0\\-2x-4=0\\-2x=4\\x=-2