Один із коренів рівняння x2+px+12=0 дорівнює 4 знайдіть p і другий коріньпомогитееееее​


Ответы на вопрос

Отвечает Зенитов Ваня.

Ответ:

р=-7 х2=3

Объяснение:

замiсть х пiдставимо 4 отримаэмо

4^{2}+4р+12=0

4р=-16-12 4р=-28 р=-7 Запишемо рiвняння з р

x^{2}-7х+12=0

по теоремi Вiэта х1=4 х2=3