Чому дорівнює сума коренів рівняння х2-7х-14=0


Ответы на вопрос

Отвечает Внук-Карпова Ариана.

Відповідь:

За теоремой Виета :

x1+x2 = -b, b = -7 за уравнением

x1+x2 = -(-7)

x1+x2 = 7

Пояснення: