Знайти суму і добуток коренів квадратного рівняння х^2 - 5х +6 = 0 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

x1=2 x2=3

Объяснение:

x =  \frac{ - ( - 5) +  -  \sqrt{( - 5) { }^{2}  - 4 \times 1 \times 6} }{2 \times 1}  \\ x = \frac{5  +  -  \sqrt{25 - 24} }{2}  \\ x1 =  \frac{5 - 1}{2}   \\ x2 =  \frac{5 + 1}{2}  \\ x1 = 2 \\ x2 = 3