Знайдіть десятий член арифметичної прогресії : А) 1,2 ; 3,2Б) -5; -2Поможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Языков Егор.

Ответ:

19.2   22

Объяснение:

A) a1=1.2 a2=3.2 d=a2-a1=3.2-1.2=2  

a10=a1+(n-1)d=1.2+(10-1)*2=1.2+18=19.2

Б) а1=-5 а2=-2    d=-2-(-5)=-2+5=3

a10=-5+(10-1)*3=-5+27=22