Діагоналі ромба 6см і 8см. Зайдіть його площу. а) 48см2; б) 14см2 ; в) 28см2 ; г) 24см2.


Ответы на вопрос

Отвечает Сентюрин Виталий.

Ответ:

Объяснение:

S=1/2*d1*d2=1/2*6*8=48/2=24

Отвечает Михайлов Игорь.

Ответ:

площа ромба дорівнює половині добутку його діагоналей, тоді

1)6помножити на 8 =48

2)48 поділити на 2 =24