Знайти площу ромба, якщо його діагоналі 20 см і 15 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

Ответ:

150 см2

Объяснение:

S=(d1×d2):2, де d1 I d2 діагоналі ромба .

S=(20×15):2=150 см2

Отвечает Бубина Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

S=1/2 × d1× d2=1/2×20×15=150(см^2)