20 БАЛЛОВ графік функції у= kx+b перетинає осі координат у точках А(2;0) В(0;-4). Знайдіть значення

k i b​

Ответы на вопрос

Отвечает Носур Даня.

Ответ:

y=2x-4

Объяснение:

А(2;0), В(0;-4).

y=kx+b\\\\A: x_1=2, y_1=0\\B: x_2=0, y_2=-4\\\left \{ {{y_1=kx_1+b} \atop {y_2=kx_2+b}} \right. \\\left \{ {{0=2k+b} \atop {-4=0k+b}} \right. \\b=-4\\2k-4=0\\2k=4\\k=2\\y=2x-4