Добуток 2 чисел дорівнює 75,одне з них на 10 більше ніж друге,позначивши менше число через

Х,складіть рівняння,що відповідає даній умові

Ответы на вопрос

Отвечает Горчаков Костя.

Объяснение:

X(X+10)=75

X×X=75-10

X(в квадрате) =65

X=65/2

X=32,5