Знайдіть корені квадратного рівняння тричлена 5x2-x-6 . Повна відповідь пж


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

5x²-x-6= 0

5x²+5x-6x-6=0

5x(x+1)-6(x+1)=0

(5x-6)(x+1)=0

x1= 1,2

x2= -1