Основа рівнобедреного трикутника дорівнює Асм бічна сторона на 4см довша . Чому дорівнює периметр

трикутника? СРОЧНО!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Саша.

Ответ:

Объяснение:

Основа - а см

бічна сторона  (а+4) см

Р=а+2(а+4)=а+2а+8=3а+8