Знайди кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції f(x)=7x2+6x+4 в точці з абсцисою x0=0.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анастасия.

Ответ: y'=14x+6 k=y(0)'=15*0+6=6