Даю 40 балов.Пожалуйста,спасибо Визначити маси розчинів солі з масовими частками речовин 15% та

75% , необхідні для приготування 600 г розчину з масовою часткою 35%.

Ответы на вопрос

Отвечает Матюсов Данил.

Ответ:

400г;  200г

Объяснение:

Нехай маса першого розчину х г, тоді маса другого - (600-х) г.

Враховуючи умову задачі складаємо рівняння:

0,15*х+0,75*(600-х)=600*0,35

0,15х+450-0,75х=210

0,6х=240

х=400 (г) маса першого розчину

1) 600-400=200 (г) маса другого розчину