Яку масу води треба добавити до 200 г розчину сульфатної кислоти з масовою часткою 40%, щоб

приготувати розчин з масовою часткою кислоти 25%?

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Ирина.
200 * 0,4 = 80 г
80 / 0,25 = 320 г
320 - 200 = 120 г
Ответ: 120 г.