Розв'яжіть систему рівнянь 2x+3y=-1 4x+2y=2


Ответы на вопрос

Отвечает Ключкина Женя.

\left\{\begin{array}{l}2x+3y=-1\, |\cdot (-2)\\4x+2y=2\end{array}\right\; \oplus \; \left\{\begin{array}{l}-4y=4\\4x=2-2y\end{array}\right\; \; \left\{\begin{array}{l}y=-1\\4x=4\end{array}\right\; \; \left\{\begin{array}{ccc}y=-1\\x=1\end{array}\right

Отвечает Неруш Лиза.

2x+3y=-1;|×(-2) -4х-6у=2;|+

4x+2y=2; 4х+2у=2;|+

-4у=4;

у=-1;

Підставимо змінну у в умову одного з рівнянь:

4х+2×(-1)=2;

4х-2=2;

4х=4;

х=1;