Розв'язати систему способом підстановки і додавання 2x-y=10 3x+5y=5


Ответы на вопрос

Отвечает Кужиль Аліна.

Ответ:

x=55/13; у= - 20/13

Объяснение:

2х-у=10

3х+5у=5     способ підстановки

-у=10-2х⇒у=2х-10

3х+5(2х-10)=5

3х+10х-50=5

13х=55 ⇒ х=55/13     у=2*55/13-10=110/13-10=8 6/13-10=-1 7/13

х= 55/13; у= - 20/13

додавання

2х-у=10     ║· 5

3х+5у=5

10х-5у=50

3х+5у=5

13х=55 ⇒ х=55/13

у=2х-10 ⇒ 2*55/13-10=110/13-10=-20/13