Потяг, затриманий на 1 год, на перегоні 200 KM ліквідувавзапізнення,збільшившишвидкість10

км/год.Знайдіть час, за який потяг мавпроїхати перегiн iз початковоюшвидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Екатерина.

Ответ: 5 часов

Объяснение:

Х-начальная, х+10-ехал

200/х-200/х+10=1

200 (х+10) - 200 х=х2+10 х

200 (х+10-х) = х2+10 х

х2+10 х-2000=0

х1+х2=-10 и х1*х2=-2000

х1=-50 - не удов усл

х2=40 км/ч-начальная скорость

200:40=5 ч