Будь ласка, Розв'яжіть задачу за формулою коренів квадратного рівняння . Потяг, затриманий на 1

год, на перегоні 200 км ліквідував запізнення, збільшивши швидкість на 10 км/год. Знайдітб час, за який поьяг мав проїхати перегін із початковою швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

х-начальная,х+10-ехал

200/x-200/x+10=1

200(x+10)-200x=x²+10x

200(x+10-x)=x*+10x x²+10x-2000=0

х1+х2=10х1 х2=-2000 x1=-50- не удов усл

х2=40км/ч-начальная скорость

200:40=54

надеюсь что помогла