Даю 20 баллов З пункту А в пункт Б вийшов пішохід. Через 2 год назустріч йому виїхав

велосипедист. Відстань між пунктами А і Б дорівнює 56 км. Відомо, що швидкість велосипедиста на 8 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохода, якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 5 годин.

Ответы на вопрос

Отвечает Mosiychuk Ivan.

Відповідь:

Пояснення:

v - скорость пешехода;

(v+12) - скорость велосипедиста.

Согласно условию составляем уравнение:

5v+(5-2)(v+12)=68

5v+3(v+12)=68

5v+3v+36=68

8v=68-36

v=32/8=4км/ч - скорость пешехода;

4+12=16км/ч - скорость велосипедиста.