Виразіть змінну х через змінну у із рівняння 4х+3у=12.


Ответы на вопрос

Отвечает Іліх Максим.

Ответ:

4x+3y=12\\4x=12-3y\\\\x=\frac{12-3y}{4} \\\\x=3-\frac{3y}{4}

Объяснение: