2.Скільки коренів має рівняння: 2x+3=2x 3.Виразіть змінну x через змінну y із рівняння

2x+3y=154.Укажіть пару чисел,яка є одним із розв’язкив рівняння 3x+4y=51) A(-0,5;1,5);2)В(-3;-2);3)С (-1;2);4) Д(2,5;0,5).

Ответы на вопрос

Отвечает Раджапова Амина.

Відповідь:

2) розв'язків немає

3)х=(15-3у)/2

4)С(-1;2)

Пояснення:

2)2х+3=2х

2х-2х=-3

0=-3 - розв'язків немає

3)2x=15-3у

x=(15-3у)/2

4) просто підставити кожну пару

3*(-1)+4*2=5