Яке значення є розв’язком рівняння (x+3)(x-2)-(x+4)(x+1)=38


Ответы на вопрос

Отвечает Бродацька Настя.

(x+3)(x-2)-(x+4)(x+1) = 38

(x²-2x+3x-6)-(x²+x+4x+4) = 38

x²-x²+x-5x-6-4 = 38

-10-38 = 4x

x = -48:4 = -12

Ответ: -12.