моторний човен пройшов 6 км проти течиї річки і 8 км за течією витративши на весь шлях 1 годину

.Яка швидкість човна в стоячій воді, якщо швидкість течії річки 2 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Водолеев Никита.

Ответ:

х-собственная скорость

6/(х-2)+8/(х+2)=1 домножим на (х-2)(х+2)=х²-4

6(х+2)+8(х-2)=х²-4

6х+12+8х-16=х²-4

14х-4=х²-4

х²-4-14х+4=0

х²-14х=0

х(х-14)=0

х=0 не подходит

х-14=0

х=14 км/ч

Объяснение:

х-собственная скорость

6/(х-2)+8/(х+2)=1 домножим на (х-2)(х+2)=х²-4

6(х+2)+8(х-2)=х²-4

6х+12+8х-16=х²-4

14х-4=х²-4

х²-4-14х+4=0

х²-14х=0

х(х-14)=0

х=0 не подходит

х-14=0

х=14 км/ч