6. Складіть систему лінійних рівнянь з двома змінними, розв’язком якої є пара х= 5, у= 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Бескоровайная Варя.

Ответ:

x+y=6

x-y=4

Объяснение:

x=5, y=1

5+1=6

5-1=4