Звільнитись від іраціанального в знаменику дробу 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Бакытбек Ержан.

Ответ:

Объяснение:

\frac{3}{2\sqrt{6} } = \frac{6\sqrt{6} }{4*6} = \frac{\sqrt{6} }{4}  

Ми домножили на спряжене на 2\sqrt{6}