Знайди рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x+3/6−x в точці з абсцисою x0=1.


Ответы на вопрос

Отвечает Катин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

все просто вместо Х подставляете 1 и получаете нужную координату У

У(х) = 1+3/6-1= 3/6

получается точка (1; 3/6)