Дано 25 чисел: трійка-4 рази, п'ятірка-2 рази, вісім-9 раз, дев'ятка-3 рази, одинадцять-4 рази,

двадцять-3 рази. Знайти середне значення виборки Пожалуйста срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Ерулан.

Ответ:

8,04 ≈ 8

Объяснение:

Шукаемо суму вибірки:

3+3+3+3+5+5+8+8+8+8+8+8+8+8+8+9+9+9+11+11+11+11+12+12+12+12=201 або

(3*4)+(5*2)+(9*8)+(9*3)+(11*4)+(12*3)=201

Після цих дій можна спокійно шукати середнє арифметичне:

\frac{201}{25} = 8,04 ≈ 8