Знайдіть розв'язок 3х-у=7


Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Марина.

Ответ:

y =  -  \frac{7}{3}

Отвечает Мельник Іван.

Ответ:

рішення рівняння (сподіваюся правильно)

Объяснение:

3х-у=7

y= - 7/3(дріб)